Ta bort din ögonmakeup snabbt och enkelt

Tidigare skrev jag om Gunrys avsminkningsservetter som gör att du smidigt och enkelt kan ta bort ditt smink. Nu har Gunry kommit med två sminkborttagningsnyheter. Eye make-up removal pads heter de två produkterna som gör att du ännu lättare kan ta bort din ögonmakeup.
Padsen rengör grundligt och effektivt och tar även bort vattenfast ögonmakeup. Det är ett bra komplement till avsminkningsservetterna. Padsen är speciellt anpassade för ögonmakeup och är indränkta i ögonmakeup-remover.
I en burk är det 100 stycken pads. Jag brukar använda 1-4 stycken för att ta bort min ögonmakeup, beroende på hur mycket smink jag har runt ögonen.
Jag har inte testat eye make-up removal pads av något annat märke, men jag är riktigt nöjd med Gunrys. Gunrys produkter brukar dessutom ofta vara billigast. ;)
P.S På Gunrys facebooksida kan du hålla dig uppdaterad om de senaste nyheterna.
Tina
sv: lagt till dig också nu :) blev nr 605 :)
Caroline
sv: varsegod :)
nicole
Svar: Nämen tack, blir jätte glad, älSKAR ATT MÅLA NAGLAR! Det gör jag nästan hela tiden, så det var därför jag är med på din tävling för hade just inte dom färgerna! Det är bra att du kommer säga till när du avslutar tävlingen uppskattar det.
Lindberg - En Göteborgblogg
Måste bara säga att du har nog den snyggaste bloggen ! :D
Linda
När koras vinnaren av Misa-tävlingen? =)
"Regni"
Pinsamheter är roligt att läsa men mindre trevligt att vara huvudperson i.Imponeras av alla duktiga bloggare jag får läsa om i din blogg.Många varma tankar osv.
MaryCaroline
Har testat ett annat märke, men det var väldigt länge sen så jag minns inte vilket. Men det var skitbra! Men dyrt... :/
* ssandraf
dem där ögonsminks bortagningen ska jag testa fan :p
Andréa
Sv: Lila är lövly ;)
Var köper man Gunrys produkter?
Jennifer
Verkar bra, hur mycket kostar dom styck?:D
iisaacson
sv; tack så mycket!
åh vad härligt att höra :)
allt är bara bra med mig med!
själv?
kramis
iisaacson
sv; tack så mycket! :)
åh vad härligt att höra!
allt är bara bra med mig med!
kramis
chris
vad kostar det då? :)
johanna
sv: hihi :), jag förstog nästan det :) <3




Tillbaka Till Startsidan
2011-09-11
16:10:19
URL: 






