Nytt mellanting

Det börjar bli för kallt för att jag ska kunna använda mina tunna kappor och det är för tidigt att ta fram min Canada Goose. Därför har jag nu köpt ett mellanting från H&M. Jag hade 50 % rabatt på en valfri vara så jag passade på att köpa den snygga jackan som jag spanat in ett tag.
Längtar tills den kommer! ♥
nelliebs
hur mår du ? <3
kramar
nelliebs
hur mår du ? <3
kramar
MaryCaroline
Snygg :-) Själv använder jag just nu en vit, lite utställd, kappa med fuskpälskrage som jag köpte på H&M för två år sedan :-)
elin
Fyllt i alla uppgifter ovan? P.S Läs gärna inlägget INNAN du kommenterar! :)
Elin
oj råkade skicka en kommentar innan :-O
Jag använder en skinnjacka från h&m, vilket är ganska kallt.
Felicia
Hejsan!
Nu har jag kört igång med veckans blogg, anmäl dig och ta chansen att få massa nya läsare!
direktlänk: http://hhafstrom.blogspot.com/2011/10/veckans-blogg.html
Kramar! :love:
Fnulan
Den är så fruktansvärt snygg!!!!
Sarah - ART & DRAWINGS
Sv; Tack finafina du! :) ÄLSKAR din blogg, asså den är grymt designad, står du för designen själv eller? kram
Ida
Jeg er gået over til vinterjakke.. Men nu har jeg (desværre) ikke Canada Goose, og mine vinterjakker er vist ikke helt lige så varme;)
- Ida / couturexx.blogspot.com
felicia - fotokobran
hur blev du känd? och har du några bra tips till en bloggerska som satsar på att bli framgångsrik? :D
kram - fotokobran
LisaLa
Sjukt snygg jacka!
Min vinterjacka tog jag fram för nån vecka sen nu, det är ganska så kallt här ju!
"Regni"
Segt internet har gjort det omöjligt att kunna läsa någons blogg.Tack för historierna och mattips.Jackan är snygg och ser ut att passa dig utmärkt.Vi har besökt "storstaden i dag och fått undan en mängd "måsten".Skönt.Många varma tankar osv.
alice
Intressant, jag har fortfarande inte bestämt om jag hatar eller älskar sådana jackor... :P Själv kör jag på everest, de är så varma så man dör så mysiga de är :)
Hej Adara! Eller ida :D ♥ har bara en fråga. Hur får du typ så många läsare? har bara en fråga. Brukar du typ kommentera bloggar "Cheka in" eller hur? :s jag har bloggat i nästan ett år och bara har ngot med 6 läsare S:
B R O W N S U G A R
Just nu har jag min gamla dunjacka ^^ haha
J
HEJ. Delta gärna i min tävling där du kan vinna ett halsband + hemlig gåva! Reglerna är enkla: Gilla poppin på facebook (finns länk i mitt inlägg) och lämna en kommentar att du är med och tävlar :-) Hoppas du är med för gratis är gott. KRAM
Lizzie
Väldigt bra blogg du har :)
Följ eller kolla in min blogg. Släng gärna in en kommentar eller två! :D - Är uppe för länkbyte!
Kramisar!
josefin
Kika in och titta om du var någon av dem som van i mina två senaste tävlingar! =) :love:




Tillbaka Till Startsidan
2011-10-24
20:31:15
URL: 






