New in: chilladress!

Åh jag älskar min nya vita jumpsuit med svarta stjärnor och detaljer. Den kommer från Chilla Wear och är nog min finaste dress hittills! ♥
Nu när det är kyligt ute är det extra mysigt att kunna hoppa ner i en gosig dress. Den passar ju allt från hemmakvällar till bakisdagar. Och vet ni vad!? Simon som var så skeptisk till sin använder sin svarta jumpsuit från Stadium nästan varje helg. Det ni! :D Man kanske ska ta och köpa ännu en till honom i julklapp haha.
Bea
Fiin! :D
Elin
Vilken fin! Jag vill också ha en till! Jag vill ha med en stor mysig luva, den jag har nu är inte så mysig
linnéa
Sjukt snygg! Ser jättegossi ut! ;-)
daniella:)
Hejsan sötnos!
Var jättegärna med i min frågestund! Skulle betyda så sjukt mycket! Direktlänk: http://daniellabooks.blogg.se/2011/november/fragestund.html#comment
Kram!!:)
Melinda
Åh vad skön den såg ut! Har önskat mig en ziperall i julklapp, men vet du om dom är sådär gosiga och varma inuti? Ungefär som fleecetyg inuti? Vill verkligen veta! Kram :)
Anna T
Himla fin, men är lite skeptisk till jumpsuits. Ser så många som går runt med dem ute på stan också xD hahah
Matilda
Åh vad mysigt, jag önskar mig verkligen en! :)
My Vestlund
Mysig och du är så fin =)
Ida
Den er fed! :D
- Ida / couturexx.blogspot.com
Tildah'
Gud vilken mysig!
Ville bara säga att det är första gången jag tittar in på din blogg idag.. Hela bloggen är så otroligt fin och du med för den delen! herregud älskar dina bilder också :-)
Linda
Så fin nya designen blev! =)




Tillbaka Till Startsidan
2011-11-26
10:41:09
URL: 






