#
#

New in: chilladress!


Åh jag älskar min nya vita jumpsuit med svarta stjärnor och detaljer. Den kommer från Chilla Wear och är nog min finaste dress hittills! ♥

Nu när det är kyligt ute är det extra mysigt att kunna hoppa ner i en gosig dress. Den passar ju allt från hemmakvällar till bakisdagar. Och vet ni vad!? Simon som var så skeptisk till sin använder sin svarta jumpsuit från Stadium nästan varje helg. Det ni! :D Man kanske ska ta och köpa ännu en till honom i julklapp haha.

#
Kommentarer
 Bea

Fiin! :D

 2011-11-26 10:41:09
 URL: http://bunniiee.blogg.se/
 Elin

Vilken fin! Jag vill också ha en till! Jag vill ha med en stor mysig luva, den jag har nu är inte så mysig

 2011-11-26 10:51:10
 URL: http://phototree.blogg.se/
 linnéa

Sjukt snygg! Ser jättegossi ut! ;-)

 2011-11-26 11:10:04
 URL: http://linnealinneaa.blogg.se/
 daniella:)

Hejsan sötnos!
Var jättegärna med i min frågestund! Skulle betyda så sjukt mycket! Direktlänk: http://daniellabooks.blogg.se/2011/november/fragestund.html#comment
Kram!!:)

 2011-11-26 11:10:25
 URL: http://daniellabooks.blogg.se/
 Melinda

Åh vad skön den såg ut! Har önskat mig en ziperall i julklapp, men vet du om dom är sådär gosiga och varma inuti? Ungefär som fleecetyg inuti? Vill verkligen veta! Kram :)

 2011-11-26 11:21:31
 URL: http://liilly.devote.se
 Anna T

Himla fin, men är lite skeptisk till jumpsuits. Ser så många som går runt med dem ute på stan också xD hahah

 2011-11-26 11:44:53
 URL: http://annatjernstroms.blogg.se/
 Matilda

Åh vad mysigt, jag önskar mig verkligen en! :)

 2011-11-26 12:00:17
 URL: http://Suckalollipop.devote.se
 My Vestlund

Mysig och du är så fin =)

 2011-11-26 12:16:42
 URL: http://myvestlund.se
 Ida

Den er fed! :D
- Ida / couturexx.blogspot.com

 2011-11-26 12:44:06
 URL: http://couturexx.blogspot.com/
 Tildah'

Gud vilken mysig!
Ville bara säga att det är första gången jag tittar in på din blogg idag.. Hela bloggen är så otroligt fin och du med för den delen! herregud älskar dina bilder också :-)

 2011-11-26 16:42:58
 URL: http://tiildahs.blogg.se/
 Linda

Så fin nya designen blev! =)

 2011-11-27 13:57:51
 URL: http://paivys.blogg.se/


» Jag fotar med en Nikon D700, Nikon D3100 och en Nikon Coolpix S3000. Mer information om min utrustning hittar du här.

» Jag gör tyvärr inga gratis bloggdesigner eller gratis teckningar. Däremot kan du beställa en bloggdesign eller teckning av mig, maila för mer info!

» Kontakt: adara.blogg@gmail.com
 Namn:
Kom ihåg mig?

 E-postadress: (publiceras ej)


 URL/Bloggadress: (om du har)


 Kommentar:
:-) :-( :-P :-d :-O ;-) ;-s ;-( :-| :question: :rolleyes: :love: :blush: :mad: :cool: :tired: :bigeyes: :thumbup: :thumbdown: ;-P


bloglovin
Trackback

IDA ERIKSSON

Namn: Ida Josefin Eriksson
Bor: Sedan februari 2010 med min kille, Simon Eriksson, i Stockholm. ♥
Familj: Mamma, pappa och mina fyra småsyskon bor kvar i Umeå.
Gör: Pluggar Journalistik och multimedia på Södertörns Högskola och jobbar ibland extra som skådespelare och statist i olika produktioner.

#

Läs mer »

#

#

ADARA MAGAZINE

ADARAS.se är en bloggtidning som är sprängfylld med allt från skönhet, mode och intervjuer till teckningar, filminspelningar, nöje, tips och shopping. Här hittar du personliga blogginlägg och tidningsinslag. Enjoy!

#

Kontakt:
adara.blogg@gmail.com

Kontaktformulär



TRANSLATE

#

TÄVLINGAR

Vinn den underhållande boken Tyghunden Snuff!


Läs mer »

#

SÖK PÅ ADARAS

VIDEOBLOGG


LÄNKAR

TOPPLISTOR

Fotobloggar RSS/Ping
Blogglista.se
Bildbloggar bloggar
Fotobloggar Modeblogg
Prylar och presenter - CoolStuff Fotobloggar bloggar