#
#

Le - med tänderna Ida!


Det är inte så ofta jag visar mina tänder på bild. Så här är två festliga tandbilder från i dag.

Brukar du le med stängd eller öppen mun när någon tar kort? :)

#
Kommentarer
 Isabell

Tycker du har ett jättefint leende! :D
Själv ler jag oftast med stängd mun för att slippa visa all plåt jag har i munnen. ;)

 2011-05-21 23:33:41
 URL: http://isabellicious.blogg.se/
 Katarina

Jag har haft samma stängda fån-leende hela mitt liv. De bästa bilderna är de där jag spontanskrattar och visar tänderna, men måste nog lära mig hur man fejkar detta :D

 2011-05-21 23:33:43
 URL: http://brakatarina.se
 Elin

Du borde le oftare med tänderna! Du är så Sjukt fin om det ler med tänderna! Sen är du också hur fin som helst när du ler utan tänder!

Du är så fin syrran!:-)

 2011-05-21 23:35:04
 URL: http://phototree.blogg.se/
 mollie

Gud va fin du är!

 2011-05-21 23:57:25
 URL: http://mollieabrink.blogg.se/
 Sanna

Utan att visa tänderna för jag gillar inte mina tänder alls, de är gula och dessutom inte alls raka.

Men nu har jag ju bytt tandkräm till Brilliant Smile så kanske blir de vita nu åtminstone och så kan jag kanske rätta till resten senare?

Kram Sanna

 2011-05-22 00:12:45
 URL: http://mammasvardag.blogg.se/
 elina

stängd mun :p

 2011-05-22 00:37:52
 URL: http://pinksbabykin.blogg.se/
 elin

Snygging!
tack så mycket!

Jag ler med stängd/halvöppen mun oftast! ^^

 2011-05-22 10:01:02
 URL: http://elinmargaretas.blogg.se/
 joanna- att leva med Aspergers syndrom

Tänkte bara tipsa om att just nu pågår en dagens blogg tävling på min blogg där du har chansen att bli länkad inför mina 400-600 unika besökare dagen, så passa på att gå in och anmäl dig:)
Finns även andra tävlingar tex kan man vinna en jätte fin klockring eller en söt filt till barnet så kolla i vänsterspalten där de är länkade:)

 2011-05-22 21:53:10
 URL: http://domkallarmighannes.com
 Fanny

Fiiina du! Alltid stängd. Har fett ful mun jag hahah.

 2011-05-23 18:49:42
 URL: http://fannysahlin.blogg.se/
 Gabbe

Stängd mun!
jag kan inte le med öppen mun då jag rynkar hela facet och ser galen ut xD!
jag bara måste fortsätta fjäska, nej haha! men jag måste bara säga vad jag tycker!
Jag förstår inte.. hur en tjej kan ha så mycket som du.. Du är så fruktansvärt vacker och då tänker man "en så vacker tjej har sin talang i skönheten och det är hennes gåva".. men nej! hon är inte bara fruktansvärt vacker, hon är även hemskt trevlig! och hur rar som helst och det kan man förstå också lite grann.. Men när det fortsätter och man hittar mer och mer hela tiden!
Hon är nämligen en extremt bra modell, är väldigt fotogenisk! Men nu är det värsta.. Hon är så LÄBBIGT duktig och har så ENORM talang inom bild!
Hon skissar bra, målar bra, arbetar bra med promarkers, och behöver jag fortsätta?
det tror jag knappast!
Din vackra, talangfulla, smarta, fotogeniska varelse! Jag är så himla farsinerad av dig och kan inte sluta!
jag låter nog galen.. men dela med dig x)
I want too!
hehe..
Och btw, inte för att det har med saken att göra men måste bara lägga till, du har grumt fin kropp o.o..
Perfekt storlek på boobsen, men trots det smal! och inte så där äckligt smal så man blir lite spyfärdig.. utan sådär perfekt smal!
Jag har kille så du behöver inte oroa dig över att jag är lebb hehe xD ta det som en komplimang från en tjej till en annan ^^
det finns saker jag totalt älskar med dig och saker jag vill sno från dig o.o.. som din skönhet o talang..
men jag tycker verkligen din blogg är så jäkla awesome ^^
just för att det är du som har den,din perfekta människa!!
Allt detta är av gott syfte så ta inte illa upp=D!
kramar från en obetydlig människa vid namn Gabriella (föredrar Gabbe dock ;3)

 2011-07-30 00:16:49
 URL: http://gabbesketch.blogg.se/


» Jag fotar med en Nikon D700, Nikon D3100 och en Nikon Coolpix S3000. Mer information om min utrustning hittar du här.

» Jag gör tyvärr inga gratis bloggdesigner eller gratis teckningar. Däremot kan du beställa en bloggdesign eller teckning av mig, maila för mer info!

» Kontakt: adara.blogg@gmail.com
 Namn:
Kom ihåg mig?

 E-postadress: (publiceras ej)


 URL/Bloggadress: (om du har)


 Kommentar:
:-) :-( :-P :-d :-O ;-) ;-s ;-( :-| :question: :rolleyes: :love: :blush: :mad: :cool: :tired: :bigeyes: :thumbup: :thumbdown: ;-P


bloglovin
Trackback

IDA ERIKSSON

Namn: Ida Josefin Eriksson
Bor: Sedan februari 2010 med min kille, Simon Eriksson, i Stockholm. ♥
Familj: Mamma, pappa och mina fyra småsyskon bor kvar i Umeå.
Gör: Pluggar Journalistik och multimedia på Södertörns Högskola och jobbar ibland extra som skådespelare och statist i olika produktioner.

#

Läs mer »

#

#

ADARA MAGAZINE

ADARAS.se är en bloggtidning som är sprängfylld med allt från skönhet, mode och intervjuer till teckningar, filminspelningar, nöje, tips och shopping. Här hittar du personliga blogginlägg och tidningsinslag. Enjoy!

#

Kontakt:
adara.blogg@gmail.com

Kontaktformulär



TRANSLATE

#

TÄVLINGAR

Vinn den underhållande boken Tyghunden Snuff!


Läs mer »

#

SÖK PÅ ADARAS

VIDEOBLOGG


LÄNKAR

TOPPLISTOR

Fotobloggar RSS/Ping
Blogglista.se
Bildbloggar bloggar
Fotobloggar Modeblogg
Prylar och presenter - CoolStuff Fotobloggar bloggar