Gårdagens outfit + läsarrabatt på TES


Så här såg jag ut igår. Nyinköpt kjol från Cubus i Skärholmen, svart linne, dubbelörhänge, klackar och uppsatt hår. :)
Dessutom hade jag på mig Red Cherry lösögonfransar från TheExtensionStore. TES lösögonfransar känns så äkta! Love them! Ögonfransarna jag använde i går heter Style 100 och kostar 29:-.


Innan jag satte upp håret satte jag också på mig en clip-on slinga med 5 Swarowski-stenar på nylontråd från TES. Det är perfekt till fest då stenarna glittrar och piffar till frisyren lite extra.
↓


Nu ska jag vara duktig och plugga inför tentan på onsdag.
Till alla söta läsare:
Jag har fått chansen att ge er 10 % rabatt på shoppen hos TheExtensionStore.se (ej "fynd"-hörnan)
Rabatten gäller tills vidare. ;)
Natta
Snyggt Ida :D /Natta :love:
Jennie
Åh vad du är vacker! :D En riktigt pingla! <3
Jenny
Riktigt snyggt...//jenny
Cornelia :* <3<3<3<3<3<3<3<3<3
Allt bra idag ? :D älskar din blogg:D Kolla gärna in min skulle göra min dag!
sv: ja ja hoppas hon blir glaD :D
Linda
vilken superfin klädsel!
hej! allt bra med dig? kram<3:love:
hej! allt bra med dig? kram<3:love:
Beatrice Jakobsson (foto)
snyggt :D
sv: jaaa!
Kashaya
Söt outfit.=)
Kimmey :)
sv: kosläpp är när man släpper alla kor för bete utomhus för första gången på året. De är jätteglada. Har lagt upp lite bilder ifrån släppet ifall du vill se hur det går till ^^
Hannele - mamma till 2 prinsar
Svar;
Det tkr jag med ^^ hihi..
Aaaaah..ja jag läste för ett tag sedan varför gråter inte emma innan det så var ett tag sedan jag läste böcker men det känns som man int ehar tid eller ork att läsa böcker längre som förr men nu kommer det iaf fram någon gång per år iaf att man får suger tillbaka x)
Simon Snutt
Ojoj vilken snygging!:) Riktigt snygg outfit också !<3 den var riktigt snygg, puss puss älsk<3:love::love:




Tillbaka Till Startsidan
2011-05-01
17:01:04
URL: 






