Red lashes from kkcenterhk



I see red! ♥ Dessa röda långa fransar fick jag hem i veckan. De heter FE190 och kommer från KKCenterhk.
Jag tycker det var bra att ett franslim följde med fransarna, men tyvärr hade limmet jag fick med torkat. Jag fick använda mig av mitt lösögonfranslim från Kicks istället. Det tog en stund att få fast fransarna rätt, men visst är de coola på?
De passar ju perfekt till lite mer speciella tillfällen eller om du ska ta häftiga bilder. Ni skulle ha sett hur mycket alla kollade när jag och Simon gick ut för att fota, haha. Det är väl inte var dag man ser någon med röda fransar. ;)
josse
SOMMAR OCH SOOOL :) Säljes: Sommarens snyggaste solglasögon, Ray Ban wayfarer!! Riktigt vrakpris, 500 kronor (nypris 1299:-!!) Passa på, först till kvarn. http://bloppisjosse.blogg.se/2011/june/saljes-ray-ban-wayfarer-rb2140-svarta.html
Smalls.blogg.se
Sv: Hihi,oj vet inte om jag är så ra på att förklara, men om du börjar skriva något så gör då bara mellanslag vid varje rad tex:
den här filmen(mellanslag) den här
är super bra (mellanslag) filmen sug.
sorry är dålig på att förklara ^^
Katarina
lustigt.. Satt just och tittade på dessa. Tyckte de var ascoola!
http://www.bloglovin.com/m/1022847/250354320/a/0/aHR0cCUzQSUyRiUyRmhpaWxlbi5ibG9nZy5zZSUyRjIwMTElMkZqdWx5JTJGZGFnZW5zLW1ha2V1cC1mZWF0aGVycy5odG1s
Lovisa♥
sv: tack desamma! ♥
Återigen en utmärkt teckning!Har inga lösögonfransar torde skrämma slag på "gubben"om jag skulle använda dem.Vi har högsommar torrt, varmt,vidöppna fönster.Många varma tankar osv.
ronja
sv: aa, bilden är från weheartit :)
Fräcka fransar! :)
sv: Ja det hoppas jag också. Men man känner sig helt handikappad utan den :/
Tack :) Jag använde mig av ett close up filter. Jag tror inte den getingen brydde sig om jag var så nära eller ej, för jag stod verkligen nära. :D
Alex
Guuud vad coola! Du borde ha nån photoshoot med dem på och nån häftig outfit :D
Kram!
sanna ;D
haha har aldrig haft extrema ögonfransar xD Men väldigt snygga :thumbup:
sv; jaa du måste visa ;D
Riktigt fräcka ju. Jag skulle inte ta på mig dem, men de är snygga på dig ;)
Nathalié
Skitfränt ju :).
Aha det var som fan! Tycker Ralph Lauren är ett finare och bättre märke än Converse ju :P
Tack för omtanken, får se om det ordnar sig. Riktigt jobbigt just nu bara. kram :love:
Andréa
Sv: Ja jag hade det riktigt härligt där i värmen i Bulgarien :) Håller på att skriva en reseberättelse i bloggen nu, kolla gärna in det!
M E R E I
- Fyfasen vad coola! Har faktiskt aldrig testat några extrema fransar eller några vanliga för den delen heller! Haha :)!
kajsa
Sjukt snygga!
själv har jag inte haft några extrama fransar någon gång, men skulle vilja prova :D
Malin Sundin - hobbyfotograf
fan vad coolt!
LIENE
Coola!
Har faktiskt aldrig haft några lösögonfransar på mig.
Kashaya
Häftiga.=) Vågade mig inte på att testa de där.
AMYAH
Svar: Åh vad roligt! Du får lägga upp nån bild när ni är klara med garderoben! =)
Riktigt coola fransar! Synd att limmet torkade :/
wooow, hihihihih Coolt.
dom ville skicka såna till mig med, men tacka faktist nej, hahahah :)
men coolt :)
PUSSSSSSSSSSSSSSSS
Namnet & adressen försvinner juj :( Nu försvann de igen... ????
Jenny Izzadora
www.izzadora.blogg.se
emma
Fräna!
Elin
Vilka fräcka! :D Inte något man använder till vardags kanske.. (;
Svar: Haha, geografi har aldrig varit min starka sida xD




Tillbaka Till Startsidan
2011-07-10
18:44:17
URL: 






