Kamratintervjuer och beställningsteckningar

En av alla bilder som Izabelle tog på mig inför kamratintervjun.
Jag, Simon och Victor har precis ätit middag. Nu sitter de och spelar Resistance på Xbox medan jag sitter med datan.
Tidigare idag har jag gjort en språktenta i Journalistik A. Jag har ingen aning hur det gick. Men lektionen när vi jobbade med InDesign gick jättebra. Jag vet att jag har sagt det förut men jag älskar verkligen det programmet! ♥ Vi är som gjorda för varandra. Allt man gör i InDesign ser så "tidningsaktigt" och proffsigt ut. Jag ska skriva klart min kamratintervju ikväll och lägga upp på kurswebben.
Jag har redan fått läsa intervjun som Izabelle skrivit om mig. Den var jättebra!
Nu till något helt annat, nämligen det jag gör på bilden ovan... ritar!
Jag ska nämligen ta och börja med en av all beställningsteckningar. Vi hörs sen!
PUSS
已知 Mohammedi Al-debis™
Allt bra idag , adara ? :D
btw: Glöm inte att vara med i outfit tävling 2011,
läs mer här: http://mohammedialdebis.blogg.se/2011/february/outfit-tavling-2011.html
nesrin
asså shit du e så grym på att rita!
Fia
ååh tack ! du är ju också så jäkla fin ! :)
Snygg och grym blogg du har :-d:love:
FIONA - ja, som hon i shrek
härlig bild ^^
Isabell
Svar: Haha ja, jag är ganska säker på att du skrivit en liknande kommentar tidigare - men det är bara trevligt att få en kommentar! ;D
Beich
Hej :) !
Jag undrar ifall du skulle kunna göra en bloggdesign åt mig? Såg på en tjejs blogg att du gjort en och den va superfin!
svara via mail på modelbea@hotmail.se
Mvh BEa :) !
"Regni"
Vad glad jag blir över att du blir nöjd med ditt arbete i InDesign.Jag vet vilka stora krav du ställer på allt du ska prestera.Vi har nyss kommit hem från ett informationsmöte om skattefrågor,försäkringar o.dy.Många varma tankar osv.
Henrik Stigell
Kul!




Tillbaka Till Startsidan
2011-02-21
19:34:59
URL: 






