Valborgsplaner och vinnaren i BrilliantSmile-tävlingen

I kväll blir det valborgsfirande, födelsedagsfirande och klassfest på samma gång. En söt tjej från klassen har bjudit in alla och Simon fick också komma. :) Nu ska jag ta en långdusch och sen blir det en ansiktsmask från Montagne Jeunesse!
Bättre sent än aldrig. Nu har Simon och jag tagit fram en vinnare av en tandblekningstandkräm från BrilliantSmile. Vinnaren är Sofie! Grattis!
Maila din adress till adara.blogg@gmail.com så skickar jag tandkrämen till dig! Tack till alla som var med och tävlade! ♥♥
Vad tycker ni, ska jag tävla ut en till tandblekningstandkräm? :)
Emily
Sv: Men gud så mysigt! :D
fanny - foto
sv: hehe, tacK :)
vad ska du göra ikväll då? ;) kram!
Sara
Sv; Tack gumman! <3
Ja, tävla gärna ut en till! :)
FowZie - pojkfixerad Eskilstunabo
VALBORG IKVÄLL! - ta det lugnt bara :) verkar ligga en förbannelse över unga.. många som går över till andra sidan nu förtiden så bäst att vara försiktig (; (utan att låta mammig, tänker mest på oss i våran generation, vi som ska regera sen)
Isabell
Svar: Yes, du har bra smak ;)
Jag har faktiskt inte haft en baddräkt på ett bra tag, men tänkte skaffa mig en till sommaren i tyskland nu. :)
Sanna
Ja, jag vill vinna den där tandblekningskrämen så en tävling till, tack. :-d
Kram Sanna
SIEL
fasiken,jag vann inte :(
snälla tävla ut en till :)
Dan Thor
Ja men grattis till vinnaren =)
Och ja tävla ut en ny?;)
Hoppas din valborg var bra?=)
Kram
josefine
skulle vara jätte kul om du lotta ut en till :)
Emilia
myys med ansiktsmask! Tack du med ;) Vad glad jag bliir!




Tillbaka Till Startsidan
2011-04-30
11:16:08
URL: 






