Rosa shopping

Idag har jag också köpt ett Rosa Band! Visst är det snygg design i år? ♥

Sen hittade jag en jättefin Bh från H&M och en vit t-shirt för ynka 30kr. Värt!
Nu ska jag ta och göra mig i ordning för sängen.
Imorgon blir det nämligen så mycket plugg som jag hinner med! Tentan är på fredag och imorgon ska jag jobba som barnvakt i ca 3 timmar, så det blir en tidig morgon.
Skönt var det i alla fall att hinna igenom båda häftena tillsammans med en kurskamrat på skolan. Det är mycket bättre när man kan diskutera svaren och fråga sig varför något ska vara på ett visst sätt. ;)
God natt!♥
jEANETTE
svar: se den! den är lätt värd en titt. ta med några goda vänner så äre perfa :D
LORISSA LOVEBOMB
sv: :D
Vet du vad du ska hitta på i helgen då?
DONKEN- 2barnsmorsa 2be
passande o köpa bröstbandet, och beeehå. :D
jag köpte det också för nån dag sen men nu hiiittar jag inte det! :(
smyckestokig
säljer jättefina unika namnarmband/budskapsarmband där du kan välja din egna text om du vill. tex ditt namn.barnets, älsklingens mm för endast 79 kr ! Finns även andra smycken till kanon priser välkommen in att fynda. ( ber om ursäkt om du ej vill ha reklam radera bara detta då )
http://smyckestokig.blogg.se/
J E S I
åh, jättefin bh! och prisvärd! :P
sophie
Tack :)
"Regni""
Instämmer om designen.Alltid bra att att "läsa" tillsammans för frågeställningar som dyker upp "taggar"en att satsa på förståelse och inte "utantillkunskap".Det sistnämda glöms till motsats till det man begripit.Innevarardag på grund av snöoväder!Många varma tankar osv.
Bea
Jag säger detsamma! Är det okej om jag lägger till dig i länklistan? Ja jag håller på att göra några tavlor till en utställning (:
Emma
Tack så mkt, dina bilder var grymma dom med :-P




Tillbaka Till Startsidan
2010-10-13
23:59:54
URL: 






